Noclegi

Ponieważ na stronie sanktuarium św. Charbela znalazłem informację o domu pielgrzyma Oasis więc postanowiliśmy skorzystać z tego. W językach francuskim i angielskim można porozumieć sie mailowo oasis@saintcharbel-annaya.com lub telefonicznie: 00961 09 760241. W ten sposób dowiedziałem się kosztu pobytu: za 1 dobę (ze śniadaniem): 24$ za osobę, lub 40$ za dwie. Do pokoju dwuosobowego nie są przyjmowani narzeczeni i nowożeńcy, choćby mieli pobożne intencje. W sezonie prawdopodobnie konieczna jest rezerwacja noclegu z wyprzedzeniem. Drzwi wejściowe otwarte w godzinach 8-22.

Warunki pobytu dobre. Pokój z prostą łazienką i natryskiem. Śniadania francusko-orientalne w godzinach 7-9. Posiłek po-południowy w barze mieszczącym się w budynku Oasis. Z reguły „danie dnia” np. lazania, spagetti plus jedzenie libańskie czyli pita z różnymi wypełnieniami. Koszt 4-8$/osobę.

W całym Libanie obowiązują dwie waluty: funt libański i dolar amerykański. 1USD=1500LBP. Na każdym paragonie widnieją obie waluty. W każdym miejscu można zapłacić dowolną i prosić o resztę w dowolnej z nich.

Published in: on 27/02/2011 at 13:00  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://szarbel.wordpress.com/2011/02/27/noclegi/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentDodaj komentarz

 1. Witam.We wrześniu planujemy z żoną odwiedzić Sanktuarium.Wysłałem dwa e-maile w sprawie noclegu w Oasis,ale bez odpowiedzi ….. Czy mogę prosić o jakąś pomoc w tej sprawie.

  Mój adres e-mail jtymczyszyn@odwa.pl
  Z poważaniem,

  J.H.Tymczyszyn z Lublina

  Administrator: aby uchronić autora postu od spamu, zmieniłem w adresie cyfrę 2 na wyraz dwa. Jeśli ktoś będzie chciał użyć adresu proszę po małpce pisać: o2.pl.
  Adres mailowy, z którego otrzymywałem odpowiedzi to: oasis małpa saintcharbel.com


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: