98. Człowiek przywrócony do życia

Człowiek uznany za zmarłego przez czterech lekarzy, został przywrócony do życia przez wstrzyknięcie podskórne świętej wody z grobu księdza Szarbela.

„W dniu 3 lutego, zostałem wezwany w nagłym trybie do łoża szejka Salima el-Hashem. Znalazłem go w stanie krytycznym. Leżał nieprzytomny z siną skórą, nieregularne tętno, ciśnienie krwi mniej niż 6, i ledwie wyczuwalne bicie serca. Zacząłem działać szybko, przy użyciu wszystkich znanych metod. Sheik był człowiekiem, siedemdziesięcioletnim, cierpiących na chorobę wrzodową żołądka, która powodowała częste krwotoki. Jednak tym razem, były to krwawe wymioty, których objętość wynosiła ponad jeden litr. Od mego przyjazdu, w czasie krótszym niż godzinę, chory wymiotował trzy razy, a jego stan szybko się pogarszał. Zadzwoniłem do trzech moich kolegów, dra Shami, dra Antoine Mor’eb i dra Shahid el-Khoury. Próbowaliśmy na każdy znany nam sposób zachować życie chorego, ale w końcu trzeba było stwierdzić, że to bezcelowe. Dr Mor’eb odjechał do Bejrutu, mówiąc, że chory ma przed sobą nie więcej niż półtorej godziny życia. Istotnie, serce chorego przestało bić. Dr Shami stwierdził jego śmierć i wyszedł z pokoju. Chwilę później, moja córka, Linda, weszła do pokoju przynosząc palnik kadzidła, na którym dymiło kadzidło przywiezione z grobu księdza Szarbela. Przystawiła je pod nos zmarłego i położyła relikwię na jego piersi. Następnie Pan Antoine Sakhr dał mu domięśniowo zastrzyk z wody świętego z grobu pustelnika i mężczyzna wrócił do życia! Od tego dnia jego stan poprawiał się stopniowo do czasu, gdzie obecnie cieszy się doskonałym zdrowiem. Z tego powodu ja, niżej podpisany, zaświadczam i stwierdzam, że odzyskanie życia przez Sheik el-Hashem było spowodowane wstawiennictwem sługi Bożego Szarbela Makhlouf. Deklaruję to z czystym sumieniem i z pełną świadomością, że to co powiedziałem, jest prawdą. ”

16t lutego 1952r.            Dr. E. Ouaissi

Published in: on 01/09/2013 at 15:40  Dodaj komentarz  

The URI to TrackBack this entry is: https://szarbel.wordpress.com/2013/09/01/98-czlowiek-przywrocony-do-zycia/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: